przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Uwaga czas zabiegu max 2h. przedłużaniem rzes zajmujemy się ponad 4lata. Stworzone są dla kobiet, które mają wysokie wymagania. Ciągły brak czasu, charakter pracy, styl życia wymuszają na nas staranny, zawsze świeży wygląd. Jest to system profesjonalnej precyzyjnej aplikacji rzęs o naturalnym wyglądzie.
 
Trwałe przedłużanie rzęs polecamy szczególnie Pannom Młodym, ale także wszystkim Paniom, którym zależy na pięknej oprawie oczu i podkreśleniu urody. Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs, "włosek po włosku" do naturalnych rzęs, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt. Na efekt końcowy składa się zatem wiele czynników, powodując otwarcie oka i nadając mu nową, szczególną wyrazistość. Pływanie, korzystanie z sauny, solarium, przebywanie w gorącym i wilgotnym klimacie nie ma żadnego wpływu na długość noszenia rzęs. Rzęsy występują w wielu długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia. Naturalne rzęsy moją swój indywidualny swój cykl życia, rosną, wypadają, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Cykl życia rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadną wraz z rzęsami syntetycznymi. Po 2 do 4 tygodni około 1/3 rzęs naturalnych wypada. Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i bez względu na to czy mamy doczepione rzęsy czy nie, proces ten nie ulega zmianie. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy i wypadną, rzęsy syntetyczne wypadną wraz z nimi. Jednak, w razie potrzeby, mogą być też fachowo zdjęte przez stylistkę przy użyciu specjalnego zmywacza do kleju. Proces ten trwa zwykle od 10 do 20 minut w przypadku usuwania pełnego zestawu rzęs. Klientka nie powinna usuwać rzęs sama, ponieważ może uszkodzić lub wyrwać naturalne rzęsy. Osoby noszące szkła kontaktowe mogą także poddać się zabiegowi, ale podczas wykonywania klientka powinna je ściągnąć. Klientki uwielbiają te rzęsy ponieważ; efekt widzą od razu, nie muszą tracić czasu na codzienny makijaż, a przede wszystkim rzęsy znacznie poprawiają urodę.
 
SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW zajmujemy się dystrybucją takich firm jak: SPN NAILS ( najlepsze produkty do stylizacji paznokci na rynku ) ,FM GROUP, CLARENA (kosmetyka ) , INVENTIA COLWAY (kolagen naturalny)