manicure / pedicure

Poza usługami przedłużania paznokci oferujemy kompleksowe usługi manicure (klasyczny i biologiczny). Tak jak dba się o paznokcie u rąk, tak też powinno się zadbać o stopy. I to koniecznie! W salonie YOUR NAILS oferujemy usługi PEDICURE FREZARKOWY (jak i klasyczny lub biologiczny) Oferujemy także żelowanie paznokci u stóp.
 
MANICURE HYBRYDOWY / PEDICURE HYBRYDOWY
Manicure hybrydowy to najnowszy trend w stylizacji paznokci. Zabieg ten, to nowoczesne podejście do manicure, które pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci nawet do pięciu tygodniu. Usługa ta jest bezpieczna dla płytki, a paznokcie zyskują naturalny wygląd. Podczas manicure hybrydowego wykorzystujemy produkty typu hybryd - nail color firmy SPN Nails. Preparaty te łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i światłoutwardzanego żelu. Specjalnie opracowane pigmenty zapewniają szeroką gamę kolorystyczną, a właściwości żelu UV zapewniają długotrwały efekt. Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta, nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy, a paznokcie zyskują naturalnie wyglądającą, zadbaną oprawę. Preparaty stosowane do manicure hybrydowego zapewniają piękny kolor i wysoki połysk.
 
Manicure hybrydowy to świetna alternatywa dla osób, które nie są zdecydowane na przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową, które cenią naturalność. Propozycja ta przypadnie do gustu również osobom, które cenią swój czas. Ten nowoczesny manicure w salonie trwa około 45-60 minut. Czyli tylko trochę dłużej niż zwykły zabieg manicure, a efekty utrzymują się nawet do pięciu tygodni.
 
ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY Jeżeli twoje dłonie lub stopy są szare, zmęczone, suche, szorstkie, dłonie zniszczone przez detergenty salon YOUR NAILS poleca zabiegi parafinowe. Nic tak nie odżywi skóry jak zabieg parafinowy, który zatrzymuje w skórze wilgoć. Parafina długo utrzymuje ciepło i powoli przekazuje je ciału. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych. Po zabiegu "parafinowym" skóra staje się miękka, elastyczna, aksamitna i wygładzona, a przede wszystkim dostatecznie nawilżona!