przedłużanie paznokci

Oferujemy usługi przedłużania paznokci różnymi metodami tj. żel, akryl. Specjalizujemy się przedłużaniem na formie, które charakteryzuje się naturalnym wyglągem. Dla każdej klientki indywidualnie dostosowuje się najlepszą metodę przedłużania, lub według życzeń klientki.
 
METODA ŻELOWA
Przedłużone paznokcie, przy prawidłowym ich nałożeniu nie różnią się niczym od naturalnych, a przy pracach domowych nie tracą swojego wyglądu. Nałożona masa żelowa jest cienka, elastyczna i co ważne dla kobiet, które nie malują paznokci. Metoda żelowa jest umiarkowanie łatwa i przyjemna w wykonaniu. Dla jej utrwalenia dłoń wkłada się do lampy UV.Tipsy żelowe uzupełnia się co 3 ÷ 4 tygodnie, w zależności od prędkości wzrostu naturalnej płytki. Należy pamiętać aby długość paznokcia dostosować do codziennych obowiązków tak, aby nie utrudniały nam prac w naszych codziennych obowiązkach.
 
METODA AKRYLOWA
Metoda akrylowa obok żelowej to jedną z najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci. Główną różnicą tej metody jest to, że do utwardzenia nie potrzebujemy tu lampy, gdyż akryl wysycha samoczynnie. Metoda ta jest nieco trudniejsza od żelowej, gdyż wymaga tutaj dość intensywnego piłowania. Dużym minusem jest bardzo nieprzyjemny, nawet czasami duszący zapach płynu akrylowego - Liquidu, który wiąże ze sobą proszki akrylowe. Zaletą zaś jest piękny wygląd paznokci, który możemy zachować do ok. 5 tygodnia od założenia. Akryl przede wszystkim polecany jest osobom obgryzającym paznokcie.
 
Posiadamy pełen zakres ozdób do wtapiania w żel/akryl. Są to różnego rodzaju, wielkości i koloru ozdoby: różnego kształtu cyrkonie swarovskiego, brokaty, hologramy, koronki, siatki, listki, skrzydła ważki, kocie oczka, kółka z dziurką, kwadraciki, kwiatki materiałowe, pozłotko, trawka, plastry miodu, logo, naklejki, serca z dziurką, gwiazdki, króliczki playboya, kwiatki suszone, piegi, bulion, moro, kwiatki z dziurką, perełki, motylki, folia cięta, nitki itp
 
Polecamy różnego koloru kwiatki akrylowe, malowanie farbami akrylowymi, HIT sezonu ICON NAILS.
Na pewno znajdzie się coś dla Ciebie!